Bana Göre TV

Bana Göre TV Bana Göre TV

 • 69
 • 102
Heyecan verici yepyeni içerikleri ve dijital dünyanın dinamiklerini değiştirecek yayıncılık anlayışıyla Bana Göre TV sizlerle.

Video

35:57Katarsis: Faruk Sabancı: “Özgüvensiz Büyüdüm”
33:38Katarsis X-TRA: Cinsel İstismarla Yaşamak!
Katarsis X-TRA: Cinsel İstismarla Yaşamak!görünümler 949 B3 aylar önce
34:22Katarsis X-TRA: Sivas Katliamı - Makbule Çimen
Katarsis X-TRA: Sivas Katliamı - Makbule Çimengörünümler 756 B3 aylar önce
35:15Katarsis: İlyas Yalçıntaş
Katarsis: İlyas Yalçıntaşgörünümler 637 B4 aylar önce
34:07Berker Güven'le 'Hoş Bi' Sohbet': Çağlar Ertuğrul
37:55Berker Güven'le 'Hoş Bi' Sohbet': Miray Daner
Berker Güven'le 'Hoş Bi' Sohbet': Miray Danergörünümler 174 B6 aylar önce
32:54Berker Güven'le 'Hoş Bi' Sohbet': Kalben
Berker Güven'le 'Hoş Bi' Sohbet': Kalbengörünümler 29 B6 aylar önce
37:55Berker Güven'le 'Hoş Bi' Sohbet': Pınar Deniz
Berker Güven'le 'Hoş Bi' Sohbet': Pınar Denizgörünümler 138 B6 aylar önce
41:17Katarsis: Ceylan Ertem - Panikatak ve Agorafobi
Katarsis: Ceylan Ertem - Panikatak ve Agorafobigörünümler 718 B6 aylar önce
30:06Katarsis X-TRA: Cinsel İstismar- Dilara Kaçmaz
Katarsis X-TRA: Cinsel İstismar- Dilara Kaçmazgörünümler 4,8 Mn7 aylar önce
33:53Katarsis: Killa Hakan
Katarsis: Killa Hakangörünümler 1,5 Mn7 aylar önce
34:17Katarsis X-TRA: İşkenceyi Yaşamak! - Seyfettin Genç
34:42KATARSİS: Burcu Esmersoy
KATARSİS: Burcu Esmersoygörünümler 3,8 Mn8 aylar önce
32:59Katarsis: Ecem Erkek
Katarsis: Ecem Erkekgörünümler 4 Mn10 aylar önce
39:51Katarsis X-TRA: Transfobi - Bihter Karal
Katarsis X-TRA: Transfobi - Bihter Karalgörünümler 4,4 Mn10 aylar önce
40:49Katarsis: Haluk Levent
Katarsis: Haluk Leventgörünümler 1 Mn11 aylar önce
35:05Katarsis X-TRA: Barış Telli - Ampüte Milli Futbolcu
41:49KATARSİS: Tuğçe Kandemir
KATARSİS: Tuğçe Kandemirgörünümler 1,1 Mn11 aylar önce
43:48KATARSİS: Kalben
KATARSİS: Kalbengörünümler 576 B11 aylar önce
37:49KATARSİS: Merve Özbey
KATARSİS: Merve Özbeygörünümler 870 BYıl önce
33:41Katarsis: Hayatımı Değiştiren Şarkı
Katarsis: Hayatımı Değiştiren Şarkıgörünümler 130 BYıl önce
40:15Katarsis X-TRA: Mehmet Civelek - Cezaevinde 33 Yıl!
34:00KATARSİS: FATMA TURGUT
KATARSİS: FATMA TURGUTgörünümler 1,1 MnYıl önce
32:59KATARSİS: MELEK MOSSO
KATARSİS: MELEK MOSSOgörünümler 885 BYıl önce
30:45KATARSİS: AYNUR AYDIN
KATARSİS: AYNUR AYDINgörünümler 399 BYıl önce
29:23KATARSİS: CAN BONOMO
KATARSİS: CAN BONOMOgörünümler 1 MnYıl önce
28:14KATARSİS: İREM DERİCİ
KATARSİS: İREM DERİCİgörünümler 2,3 MnYıl önce
1:00KATARSİS Tanıtım - 2019
KATARSİS Tanıtım - 2019görünümler 75 BYıl önce
1:02Katarsis Teaser Tanıtım
Katarsis Teaser Tanıtımgörünümler 336 BYıl önce

YORUMLAR

 • Keşke cinsiyet kavramı hiç olmasa insan olmayı bilsek dünya daha yaşanacak yer olur

 • Ayni ben yoğun halsizlik

 • Kimliğimizi "açıklamak" zorunda bırakıldığımız bu dünyanın insanından utanıyorum. Biz niye yıllarca kıvranmak zorunda kalıyoruz "biz"im kim olduğumuzu insanlar anlamasın diye ya da neden "açıklamak" zorunda bırakılıyoruz doğuştan getirdiğimiz özelliklerimizi? Kim göbek deliği olmadığını insanlardan saklamak zorunda kalıyor? Kim sarışın olduğunu insanlara söylemek için yıllarca kendiyle savaşıyor? Kimsenin dini içerikli yorumları umurumuzda değil. Herkes kendi inancına göre yaşasın ve kendi inançlarını başkasına empoze etmeye kalkışmasın. İnancınız sizi ve yaptıklarınızı bağlar. Başkalarını kendi inancınıza göre yargılamak haddiniz değil. Kimse sizin inançlarınıza engel değil. Siz de inançlarınız uğrunuza başkalarının hayatlarına engel olmayın. Olamazsınız. En önemli nokta da şu ki artık ONLARIN KENDİ TERCİHİ demekten vazgeçin. Kimsenin bir şeyi tercih ettiği yok. LGBTİ+ birey olmak, heteroseksüel olmaktan farklı değildir. "Normal" dediğiniz heteroseksüeller de heteroseksüel olmayı tercih etmediler. Kimse onlara "eşcinsel mi olmak istersin heteroseksüel mi olmak istersin?" diye sormadı. Anlıyoruz, alışkın değilsiniz. Ama bu bizim sorunumuz değil. Sizin böyle yetiştirilip, dar fikirli ortamlarda büyümüş olmanız bizim sorunumuz değil. İnanç sistemlerinin de günah ya da yasak demesi de sizin sorununuz değil. Rahat bırakın insanları. Senelerce başörtüsü ile yaşamın zorluklarını anlatıp durdunuz. Savaştınız ve kendi iradenize göre yaşama özgürlüğünü elde ettiniz. Ama şu an o başörtülü kadınlara yapılan haksızlıkların kat kat beterini yapıp insanların özgür iradelerine pranga takıyorsunuz. Hepsinin sonu gelecek elbet. Biz sabırla savaşmaya devam ediyoruz. Sonunda yalnızca biz değil, herkes kazanacak bu savaşı..! Umarım Halil İbrahim Dinçdağ da verdiği savaşın galibi olacak..!

 • Niyeyse seni izlerken çok üzüldüm be serdar abi 😞😞

 • Allah belanızı versin

 • benim dertleşmeye ihtiyacim var ama sirrimi vermeye korkuyorum nefes alirken dahi cigerlerime bicak saplaniyoe artik

 • Bence hatice gibi bu şekilde yaşayan arkadaşlarımızdan protez parası bile alınmaması lazım ya nasıl bi dünyada yaşıyoruz ben anlamıyorum 300 binler 400 binler bulamayan insanlar ne yani yürüyememeye mahkum mu kalacak bu durumda olan insanlardan para alınmasın yardım edilsin Türkiye’de o kadar çok haksız kazanç sağlayan kişiler var ki bu dünya zenginlerin dünyası hatice sana helal olsun umudunu yitirme katarsis sana bayılıyorum 👏🏻

 • Keşke çok parA kazandığını soylemesydin genclere kötü örnek olmaması adina

 • umarim projelerini gerceklestirirsin..sevgiyle kal.var ol...basarilarr

 • cahillik insani cinsiyet tercihiyle,,yasiyla,diniyle,irkiyla yargilsnak

 • O pencereye tv ekranından yansıyor gibi gözüken, dans eden bebek onun koruyucu rehberi, meleği miydi acaba ? Sanki ona moral, güç vermek isterken korkutmamak için de dolaylı yoldan kendini tvden cama yansıyan bebek şeklinde materyalize etmiş. Durugörü sahipleri gözlerinin kenarında tv ekranı gibi bir ekran açıldığını söyler. Gayet aklıbaşında bir arkadaşım ruhsal rehberim dediği ara sıra gördüğü metafizik varlığın kendisini 8 cm çok sevimli bebek olarak gösterdiğini söylemişti. Tv ekranı, bebek kelimeleri çağrışım yarattı bende. Belki de o gerçekten de tv, barkovizyondan yansıyan bebekti ama bu tesadüf değildi. Kozmik sistem Arzu'nun o bebeği görmesini istedi.

 • 3 yıl sonra mutlu ablamizin başına bir şey gelirse tek sorumlusu o hakimdir .

 • Elim ayağım uyuştu ya insanlığa sığarmı bu ya😓

 • Çok üzüldüm gerçekten çok acı şeyler yaşamış. Umarım bundan sonra mutlu olur.

 • Rahatsızlığın var mı diye sorulduğunda neden 'eşcinselim' demek zorunda bırakılıyor. Bu bir rahatsızlık değil ?

 • nasıl yani aslın da erkekmiymiş

 • Efsane Marilyn Monroe da annesinin şizofren olmasından dolayı çocuk yurdunda ve sonra koruyucu ailelerle ile büyümüştü. Arzu 'nun son dakikalarda söyledikleri bana Marilyn'nin bir sözünü hatırlattı "Bence bütün kız çocuklarına çok güzel oldukları söylenmeli, onlar öyle olmasalar bile" demişti.

 • kan kustuk kızılcık ıctık dedık. agladık gozyasımızı sakladık. sesımız cıkmasın dıye yastıkları dudaklarımızı ısırdık. hem vurdular hem aglamamıza ızın vermedıler. ellerımız tutmaz oldu. eger bır hak varsa bızede bunca zulmu yapanlar bedelını odesınler. kımse bızle sex yapsın derdınde degılız. bızı bıze bırakın yeter. bıraz saygı duyun gormezden gelın bızı bu bıze yeter. kım kıme zulum edıyorsa allah sorsun

 • maalesef yanlış biliniyor. üniversiteyi okuduğum şehirde ve 4-5 yıl sonra başka şehirde işe girmişken arkadaşlarımla çocuk esirgeme kurumunda çocukları arada ziyaret etme isteğimizi belirttiğimizde kurum yetkilileri eğer her haftasonu ya da iki haftada bir yıllarca ziyaret etmeyeceksek bu işe girişmemizi söyledi. Çünkü çoğu kişi haftaya geleceğim, bir dahaki aya geleceğim deyip gelmiyormuş ve çocuklar yeni kişilere çabuk bağlandığı için büyük beklentilere girip, alışıp hayal kırıklığına uğrayınca psikolojileri bozuluyormuş, depresyona giriyorlarmış. Biz çalışan, hafta sonları temizlik, alışveriş, sosyalleşme, dinlenme, memlekete gitme, aile ile buluşma, yeni ev aile kurma vs vs çok konulara maruz kalan insanlar olarak her hafta sonu, her on günde bir gibi rutinlere söz veremezdik ve gerçekleşmedi. yani bu hafta sonu da çocuk esirgemedeki çocukları ziyaret edelim, bir daha artık fırsat bulursak, ilk fırsatta kafasını kabul etmiyorlar, ya hep ya hiç diyorlar.

 • Nekadar acı bir durum bir çocuğun öz babası annesini öldürüyor bu nasıl bir vahşettir bu nasıl bişii ben anlıyamıyorum çok yazık erkek erkekler neden böyle neden kadını zayıf güçsüz gördükleri içinmi öldürüyor dövüyor şiddet uyguluyor bu nasıl bişii bu nasıl bişiiiyaaa AA bir insanı öldürmek nedemek nasıl yaşıycaksın be adam bundan sonra hee nasıl yaşıycaksın nasıl yaşıycaksıııın nasıl nefes alıcaksın nasıl yiyip içiceksin nasıl beeeeen insanım diyeceksin kendine beeeeeeeeen insanıııııım nasııııl diyceksiiiin sen bir can aldın birinin canını aldın öldürdün seeeen çocuğunun annesini eşini öldürdün bundan sonraa kızının oğlunun yüzüne nasıl bakıcaksın heeeeeee nasıııııııııııl bakıcaksın bakabilicekmisin HEEEEEE bakabilicekmisiiiiiiiiiiin ona kızım ona oğlum diyebilicekmisin onlara sarılabilicekmisin seeeeeeeeeeeeeeeen kendineeeeee beeeeeeen babayım ben sizin babanızım diyebilicekmisiiiiiiiin heeeeeeeee cevap veeeeeeeeeeeeer diyebilicekmisin utanmıycakmısın onların yüzlerine bakmaya heeeeeeeee utanmıycakmısıııııııııııın kendi çocukların neler yaşatmışsın seeeeeeeeeeeeeeeen baba kelimesini baba cümlesini o sıfatı haketmiyorsun seeeeeen ve senin gibileeeeeer karısını döven öldüren siiiiiiiiiiiiiiz baba sıfatını haketmiyorsunuz anlıyormusun uz haketmiyorsunuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz sen biiiiiiiiiir katilsin katiiiiiil vicdansız vicdansııııııııııız insafsıııız size insan denmez denmeeeeeeeez çünkü haketmiyorsunuz haketmiyorsunuz insan böyle olmaz böylee eeeee insaaaaaaaaaaaaaaaaan olmaaaaaaaaaz insan denen varlıkda vicdan olur merhamet olur sense bir caaaaniisiiiin şu erkek çocuk sahibi olan insanlar erkek çocuğunu büyütürken tabii türkiyede öyle türkiyede çocuk eğitilmiyor sadece büyütülüyor nasıl büyütüldüğüde ortada sonuç sonuç işte sonuç ortada en nefret ettiğim kelime erkektir yapar o erkektir o yapar sen kadınsın yapamazsın erkek karısını aldatır çapkınlık yapar döver öldürür daha birsürüşey altta bu cümleeee erkektir yapaaaaaar işteee erkeğin elinin kiri erkeğe birşey olmaz ama kadınsa adın çıkar damgalanırsın hayır hayır diyorum hayıııııııııııııır hayııııııııııııııııııır yapmaaaaaz yapmaaaaaz kim çıkarmış bunuyaaaaaaaaaa nereden çıkmışbuuuuuuuu erkektir yapar yapmaaaaaz yapamaaaaaaaaaaaaaz bitti nedemek erkek yapar çocuğu dünyaya getirmekle anne baba olunmaz olunmaz hayvanlarda doğuruyor o çocuğu nasıl yetiştirdiğin nasıl eğittiğin önemlidir öyleee eeeeeee saldım çayıra mevlam kayıra denirse işte sonuç böyle olur marifet çocuğu doğurmak değildiiiiiiiiiiiir nasıl yetiştirdiğindir nasıl birterbiye nasıl bir eğitiiiiim verdiğindir herşey amaaaa heeeeeeerşeeeeeey ailedeee başlaaaaaar heeeeeeeeerşeeeeeeeeeey bütüüüüüüüün temelleeer bütün altyapılar ailedeeeeee atılır ailedeeeeeeeee ailenin vermediği yada veremediği terbiyeyi ahlakıııııı eğitimiiii hiiiiçkimse hiiiçkimseeee hiçbir okul hiçbirbirim hiçbir kurum vermeeeeez veremeeeeeeez mümküüüün değiiiiiiil buuuuuuu mümküüüün değil anne baba olarak çocuğunu yetiştiremediysen eğitemediysen bunu hiçbir okul öğretmen kolej özelokul neolur sa olsuuun onlar veremeeez çocuk sahibi olmadan önceeeeeeee yüzdefa düşünmek gerekir yüüüüüüüüüüüüz defaaaaaaaa bence yeterince bilgili donanımlı değilse kişiler erkek ve kadın o kapasiteye bilgiye donanıma sahib değil seeeeee bana göre kesinlikle çocuk yapmamalılar kesinlikle yapmamalılar cahillerseee bilgisizlerseeeeeeeee o insanlar çocuk yapmasın yapmasınyaaniiii kendisi cahil olan birisi çocuğa ne verebilir neeeeeee katabilir evet ne katabiliiiiiiiir hiç koskocaaa amaaaaaa biiiir hiiiiiiiiiç

 • 👏👏👏👏gitigin yolda sende hep güclü kal❤

 • Katkı için yapılmış bir yorum.

 • İzmir'deki lüks gayrimenkullerin tanıtım videolarını çekiyorum. Sizlerle birlikte evin detaylarini özelliklerini inceliyorum.. İlk videomu dün yayınladım kanalı destekleyip abone olursaniz çok mutlu olurum

 • Yazıklar olsun sana bu dünya’ da daha ölmeden Cehennem yaşatanlara...😔

 • Yüreğim parçalandı insanlar neler yaşıyor

 • Bu ülkede herşey olabildiğince zor....

 • Allah yolunu açı etsin İnşallahh.

 • Ne yazıkki daha yeni denk geldim :-( ah güzel ablam benim ben bunun aynısını yasadim benimki abim değil benden 1,5 yaş küçük erkek kardesimdi ve ben bunu anneme dediğimde bana dediği tek şey sen azdirmissindir ondansonra olanlar oldu ah abla seninle konusmak istiyom yasim 28 oldu ve hala dün gibi hersey

 • Başkasına zarar vermediği sürece insanların tercihleriyle neden bu kadar uğraşılıyor anlamıyorum.yıllarca iş bulamamış yazık değil mi üzüldüm ya.Allah yardımcısı olsun

 • Bedenimde de ruhumda da sızı😞

 • İgrencsin aklınız şeyinizde geziyorsunuz akıl tutulması yasıyorsunuz sanırım insan artıkları

 • Evet..bergenin..hayatini..mehtap..hanimoynaya.bilirdi.rejisorler..anlamiyor.onun..ici n..tutmuyor..,filimler.

 • aslan gibi delikanlı eşcinsellik bi tercihtir saygı duyulması gerekli hatta tercih değil doğuştan gelen bir yönelimdir saygılar hocam bunca zaman çok yük etmişsiniz bunu kendinize babanızada ayrıca saygılar

 • Bu adam neden işsiz ya bir birey tercihinden kaynaklı hatta tercih değil yaradılışından kaynaklı hayatı başkaları tarafından yarım bırakılıyor engelleniyor yazık ya çok yazık gerçekten o tarz insanların beyni yerine başka yerleri çalıştığı için herkesin hayatına müdahale hakkına sahip sanıyorlar kendilerini hepsi birer pislik hepsi maganda tecavüzcü. Hiç kimse senın kadar temiz değil inan.

 • Abilerim ya... Çok güzelsiniz....🧡🧭🛣 çok özel.... İYİ Kİ DÜNYADASINIZ . TEŞEKKÜR EDERİM SAMİMİ VE "GERÇEK" VARLIĞINIZA !

 • İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATİR...

 • bir bacak nerdeyse 500.000 ve butun organlarımızı Allah bize bedava verirken ne kadar şükrediyoruz

 • Anneme bakamıyorum dediğinde bittim ne kadar naif ne kadar nezaketli ve kibar kimseye zararı dokunmamış ne isterler ki böyle insanlardan. ülkede taciz tecavüz pedofili en yüksek seviyelerde kimsenin umrunda değil ama eş cinsellik eleştiriliyor ne kadar namusluyuz müslümanız ya seyhleriniz müridleriniz çocuklara taciz tecavüz ederken de sesiniz çıksın İstanbul sözleşmesine tam destek 👍👍

 • Kadir seni öz güveninden dolayı kutluyorum herkese örnek oluyorsun 🙏🏻

 • Herşeyin para olmadığını bir kez daha anladık..

 • 07:40 işte yaşadığımız bu acılar ve kimsenin Bi gram bir şey anlamaması.

 • 33:27 Boru mk

 • çok tatlısınız halil bey

 • Bu kanal izleyıcılerıne bayılıyorum nekdar anlayışlı insanlar hepimizin davası da aynı rahatça yaşamak.

 • Allah yolunu açık etsin güzel yürekli ablam

 • Bu haberi o yıllardan hatırlıyorum ancak bu kadar acı verici ve sıkıntılı olduğunu ilk defa izliyorum. Artık şunu anlamamız gerekiyor. İnsanları insan olduğu için sevin , dini , mezhebi , uyruğu ve cinsel tercihleri ile asla kişi için karar vermeyin. Çok üzüldüm umarım ennkısa zamanda hak ettiği işi bulur.

 • Güçlü kadınlar her zaman olmalılar. Sıkıntı çekmek için değil , aksine insanlığın buna ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Bizi bize getiren ve dünyevi dengeyi sağlayan insanlar olduğunuzun kanaatindeyim. Her zaman var olun. Geçici gezegende çektiklerinizin kalıcı mekanda fazlasıyla verileceğine şüphem yok. Allah var gam yok. *İnsanların kendi öz iradeleriyle yaptıklarını yaratıcıya bağlayamayız o zaman imtihanın ne anlamı kalır?* Kendinizi çilekeş veya deneme tahtası olarak düşünmeyiniz. Herkese çizilmiş bir kader vardır. Herkes çizileni oynar tabi bu yolda seçimlerde yapılır her şey kesin ve hazır değildir. Bu dünyada sefa sürüp ahirette cefa çekeceğime ters döngü akıllı bir insan için kaçınılmaz durumdur. Bir bebeğe tecavüz edilirken yaratıcı neden engel olmadı gibi sorular şirke götürür. İrade , Akıl ve Mantık var insanda bunlara sahip olan insan yaptıklarından da elbette hesaba çekilecektir.

 • HOLLANDAYA GEL.HEMEN OTURUM VERİRLER.SPORDA DA ÇOK DESTEK GÖRÜR.HAYATIN KURTULUR...

 • Şimdi fazla girmicem o konuya.. Duygularım sellerim pis olabilir...

 • Bu videoyu her izleyen 100 tl bagis yapsa 2 cocuk kurtulurdu...

 • Bu adam ölmeyi kafaya koymuş

 • bu kadar temiz kalpli ve iyi bir insanın bu kadar zorbalığa ve kötülüğe maruz kalması gerçekten haksızlık. Kimseye bi zararı yok oysa.

 • Çocuk yapmakla anne baba olunmuyor. İçinizde insan sevgisi yoksa evlenmeyin. Çocukları at yarışı gibi koşturmaktan yorulmadiniz mı böyle aileler olmaz olsun yerin dibine batsın.

 • Sen cansın ablacım sen orospu değilsin .. bunu sana yaşatan insanlar orospu çocuğu... Allah seni cennetin en güzel yerinde nasip etsin ... Çok ağladım..

 • Maşallahh nasıl imtihanlar var yarabbi

 • Ah be... “cocugum yemek secsin istiyorum”... 😢

 • BEN PANSEKSUELİM ? ;D NE VAR BUNDA HER İNSAN BİR ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KULLANABİLİR VE BEN BU KONUYU MANTİKEN UYGUN BULUYORUM

 • yahu ben neden hâlâ saygı duyulmadığını anlamıyorum artık. herhangi bir sporun, bir mesleğin, bir faaliyetin, giyimin kuşamın, dinlediklerinin, konuştuklarının ve daha nicesinin cinsel yönelimle ne alakası var? daha da fazlası, her şeye burnunuzu sokmak zorunda mısınız? bırakın insanlar yaşasın hayatlarını. kaç defa geliyoruz dünyaya da siz insanları intihar edecek raddeye getiriyorsunuz? bu hakkı, bu haddi, bu cüreti kendinizde nasıl bulabiliyorsunuz? geri dönelim cinsel yönelime. bir kesim hâlâ, doğanda yok, ya da, lut kavminin helakı, örnekleriyle insanların hayatına burnunu sokmaya çalışıyor. burada çift taraflı bir istek var, cinsel ve ruhsal çekim var- heteroseksüel bir ilişkide olan her şey yani. yok doğaymış, yok helakmış, bilmem ne. size kötü bir haberim var. o helak olan kavim TERCİH ile, tanrı'ya inat olsun diye yapıyordu. yönelim ile tercihi ayırt edemeyenlere ne anlatacaksam artık? ya da bırakalım şu yönelim, tercih meselesini de bambaşka bir pencereden bakalım. ben bir kadınım. karşı tarafın da rızası varsa şayet istersem erkeklerle ilişki yaşarım, istersem kadınlarla, istersem sizin farklı bir sınıf yarattığınız transseksüellerle. şimdi kısa bir beyin fırtınası yapalım. düşünün bakalım, benim etrafımda dönen ve bana ait olan bu hayatta siz kimsiniz? sizin o iğrenç sözlerinizin, yargılayıcı bakışlarınızın benim hayatımdaki yeri ne? yazarken sinirleniyorum ve tekrardan, son defa soruyorum: bir insanın hayatı hakkında yorum yapma hakkını nereden alıyorsunuz? kimlere ithafen yazıldığını söylememe gerek yok sanıyorum.

 • psikolojik diyorlar ya bir de, kafayı yiyorum. doğuştan gelen bir şey işte, adam anlatıyor nasıl keşfettiğini. çocuk yaşta nerden bilsin de psikolojisini bozacak raddeye gelsin?

 • 2. kez izliyorum hala tüylerim diken diken....

 • Ortadogu coplugunde escinsel ve kadin olmak cehennemdir malesef boyle he unutmadan masum dilsiz hayvanlar bide yasayan oluleriz

 • Nasil bu kadar guclu olabildin?

 • ALLAH fırsat vermesin sana ve gibilerine

 • Bergen filminde nasıl oynasın oyuncluk eğitimi mi var

 • Bir gün birileri de çıkıp ben ensestim dese onada mi saygı duyacaksınız tüm sapkinliklari çok hoş gösteriyorsunuz, eşcinsellik nesli imha etmek demektir.insanlar içlerinden geçen duygulardan sorumlu tutulmaz bunu fiiliyata gecirmedikce .katil de bende adam öldürmekten zevk alıyorum dese bunuda mi ozgurluk olarak göreceğiz .

 • Insanin en Kotu düşmanı yine ınsan

 • Herkes sütten çıkma ak kaşık zaten...başkalarını ötekileştirmeyi ne çok seven bir milletiz...Allahtan adama ailesi sahip çıkmış varsın başkaları konuşsun napsın o da öyle yaratılmış onun sınavı da oymuş...İnşaAllah bu sınavdan galip çıkarsın İbrahim Hoca🙏

 • Böyle kadınlara gerçekten gurur duyuyorum iyiki varlar

 • Hadiseyi de getirin

 • Ceylan ablada kütür kütür😂

 • Gerçekten inanamıyorum nezaman bu kadar yıprandı bizim değerlerimiz ve inançlarımız. Arkadaşlar neye hoşgörü gösteriyorsunuz farkında mısınız? Allah'ın lanetlediği bir olayı bir de onun size verdiğini söyleyecek kadar şaşırmışsınız. Eşcinsellik Allah'ın size verdiği bir ceza falan değildir videodaki kişide bunu kendisine korunak olarak kullanıyor oysa eşcinsellik bir tercihtir. Tıpkı pedofili gibi veya benzer sapkın eğilimler gibi bu tarz eylemler uzun vadede aşırı hızlı yayılım gösterir ve toplumun yapısını ve aile duzenini bozar Bunu hoşgörenlerede şunu sorarım bırakalım ozaman herkes nefsinin arzularını engellemesin herkes istediğini yapsın mesela herkes özgür olacaksa ozaman eşiniz birgün eşcinsel ilişki yaşamak istese sizi rahatsız etmez yada başka bir kişi ile beraber olması hani özgürsünüz ya! Yapmayın dostlar nefs azgın ve şımarık bir çocuk gibidir isteklerini yerine getirdikce senden daha fazlasını ister ve hep sınırları zorlar yasakları ciğnemeyi ve aykırılıkları yapmak ister siz ne kadar müsaade ederseniz oda o kadar güçlenir.

  • Bir arkadaşım ne demişti biliyor musun ailem bana o kadar işkence çektirdi ki eğer bu durum bir tercih olsaydı kemerle dövülmeyi tercih etmezdim. Bilmediğiniz olaylar hakkında yorum yapmayın, bu bir yönelim.

 • Bu kızı severim ama 23 yaşinda değil de sanko 37 gibi duruyo bu kız yaaaa

 • bu kız nasıl 23 yaşında ya anlamıyorum sanki 35 yaşında gibi :((((

 • Beyefendinin sweatshirtini çok beğendim....

 • Bir gun o koltukda oturmak istardim Yut dysyndan izliyorum yasadyklaryny brine anlatmak cok guzal

 • Neden bu kadar kötüsünüz:/

 • Allahım inşallah hayatında ne hayal ediyorsa hepsi hayırlısıyla nasip olsun çok güzel bir insan harika bir karakteri var

 • 86

 • Doğal olmayan bir çok şeye karşıyım ve bu beni kötü yapmaz.

 • ilyas yalçıntaş=Bennn